HOTEL

Arche Hotel Krakowska
Aleja Krakowska 237/U1, 02-180 Warszawa

Arche Hotel Krakowska to nowoczesny obiekt zlokalizowany w Warszawie, niedaleko lotniska Chopina z dogodnym dojazdem do centrum miasta oraz biznesowych dzielnic takich jak Mokotów, czy Wola. Jest to idealne miejsce na przystanek w podróży, ale przede wszystkim doskonały punkt spotkań biznesowych i centrum konferencyjnym z ogromnym potencjałem. Największa sala o wysokości ponad 5 metrów pomieści jednorazowo nawet 700 osób dając m.in. możliwość zorganizowania eventu o charakterze widowiska, również z transmisją na żywo.

Pokoje hotelowe zapewniają komfort i posiadają niebanalny wystrój. Żółte i złote, eleganckie w swojej prostocie dekoracje tworzą wyjątkowo optymistyczny klimat. Podobnie zaaranżowane są części wspólne obiektu, w których każdy z gości może znaleźć własną przestrzeń i wyrwać się z rytmu napiętego dnia.

Arche Hotel Krakowska to jednak nie tylko imponujące wnętrza i unikatowa przestrzeń konferencyjna. To także doświadczony zespół, który zadba o każdy detal poszczególnego wydarzenia – od przygotowania spersonalizowanej oferty, przez wykwintne menu, aż po kompleksową opiekę w dniu realizacji.

Specjalna oferta dla uczesntików Polish Grain Day:

Pokój jednoosobowy ze śniadaniem- 340 PLN brutto

Pokój dwuosobowy ze śniadaniem – 390 PLN brutto

Link do rezerwacji dla uczestników wydarzenia: